KARİYER

BG Hukuk Bürosu, çalışanlarına, müvekkillerin hukuki ve ticari gereksinimlerine odaklanarak, en akılcı ve en verimli sonuçları yaratmaları için çağdaş ve huzurlu bir çalışma ortamı sunması hedefler. Hukuki sohbet toplantıları, akademik çalışma ve yayınlar ile çalışanlarını destekler. Uzmanlık alanlarını genişletmek, kendini ve takımını geliştirmek kurum kültürünün önemli bir parçasıdır.

BG Hukuk Bürosu, firmanın ve çalışma alanlarının gerektirdiği çalışan kriterlerini baz alarak, farklı deneyim seviyelerinde bulunan başarılı avukatları işe almaktadır.

BG Hukuk Bürosu avukatlarına, kendilerine yönelik tanımlanmış roller ve iş seviyeleri ile yapılandırılmış bir kariyer yolu sunmaktadır. Firmamız bu yaklaşımın, sizlere etkin deneyimler kazandıracağına ve gelişim aşamalarının doğal bir süreç şeklinde seyretmesini sağlayacağına inanmaktadır.

Hukuk alanında insan kaynağının yetişmesine fayda sağlamak amacıyla Stajyer Avukatlara yönelik her yıl Stajyer Yetiştirme Programı gerçekleştirilmektedir.

Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

    İLETİŞİM

    F. Sultan Mehmet Cad. Akbey Sk. No:6 Kat.3 Kavacık-Beykoz / İstanbul

      Menü